Obrázek

1. 12. 2017

Posvítili jsme si na: Soudečková ložiska - od vzniku až po současnost

Soudečkové ložisko vynalezl pro SKF inženýr Arvin Palmgren, v roce 1919 jej společnost SKF patentovala a uvedla na trh. Od té doby se jeho vývoj posunul velmi daleko. Na počátku byl tento typ ložiska běžně používán k uspokojení náročných požadavků železničních zařízení, ale stal se rychle používaným v těžkém průmyslu. Dnes se soudečková ložiska používají ve všech průmyslových odvětvích.

Obrázek

15. 11. 2017

MP DIMS - BONUS PROGRAM

Vážení zákazníci,
jako poděkování za Vaši přízeň přicházíme s programem odměn MP DIMS - BONUS PROGRAM. Za věrnost, každý Váš uskutečněný nákup nad 500,-Kč bez DPH v hotovosti, obdržíte na zadní stranu karty BONUS PROGRAM razítko prodejny. Počítají se i násobky Vašich nákupů, tzn., že za nákup např. 1100,-Kč bez DPH obdržíte 2 razítka. Za 10 razítek si u nás můžete vyzvednout dárkovou poukázku CADHOC ve výši 100,-Kč na nákup zboží dle svého výběru v široké síti obchodů. 

další novinky

MP DIMS a.s.

Společnost MP DIMS a.s. je dodavatelem značkových komponentů, výrobcem strojních součástí, náhradních dílů a průmyslových komponentů obchodním partnerům v České republice, ale i mimo ni. Posláním společnosti je spolehlivost a flexibilita v oblasti dodávek vysoce kvalitního zboží, poskytování služeb a správných informací, provádění konzultací a servisní činnosti k plné spokojenosti zákazníků. Jsme nadšení profesionálové, a vždy jednáme v zájmu našich klientů. Žádný zákazník pro nás není příliš malý, ani příliš velký. K úspěchu vede pouze jediná cesta - tvrdá práce.

vertical boring putham

Mapa prodejců MP DIMS a.s.


sortiment

Napište nám

Vyhledávání